Scroll Top

Farby

Jako nieliczni w Lublinie posiadamy szeroki wybór farb z mieszalnika dzięki czemu każdy odnajdzie swój wymarzony kolor

Styline

Styline to marka tworzy farby hipoalergiczne aby zapewnić bezpieczeństwo i wygodę klienta. Dzięki fascynacji magicznym światem kolorów, ich pięknem i symboliką, umiejętnie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów, dostosowując ofertę do współczesnych trendów i kreując je. Farby Styline skierowane są do osób, które dbają o środowisko, zdrowie, oczekują wysokiej jakości farb w odpowiednim budżecie, a także szerokiej gamy kolorów. W asortymencie znajdą się farby lateksowe, akrylowe jak również emalie ogólnego zastosowania oraz silikonowe i akrylowe farby elewacyjne. Producenci by spełnić wymogi klientów wprowadzili również dwa rodzaje produktów do drewna.

Paleta dostępnych kolorów to ponad trzy tysiące wyjątkowych odcieni.
Pełna oferta: www.styline.eu

Tikkurila

Tikkurila to marka istniejąca na rynku od 1862 roku. Dzisiaj dostępne są oryginalne fińskie produkty jak i farby rozlewane w polskiej Dębicy. Zakres asortymentu zaczyna się na farbach wewnętrznych i elewacyjnych zahacza o szeroki zakres wyrobów do drewna, metalu i i trudnych powierzchni kończąc na nowoczesnych produktach dekoracyjnych takich jak podkłady magnetyczne, farby tablicowe, fluorescencyjne laserunki czy farby i lazury perłowe.

Tikkurila wyróżnia się posiadaniem palet kolorów dostosowanych do każdego rodzaju klienta i produktu.

Pełna oferta: www.tikkurila.pl

Beckers

Beckers to wyjątkowa marka posiadająca szeroką gamę produktów.
U nas znajdą Państwo farby z kolekcji Designer Colletion która przedstawia wysokiej klasy, wodorozcieńczalne farby lateksowe posiadające 25 specjalnych kolorów oraz linia Scotti czyli mattowe i satynowe farby odporne na delikatne ścieranie farby, przyjazne środowisku prosto ze Szwecji.

Gama kolorów Scotti posiada obfitą paletę dzięki czemu wybierając kolor ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Pełna oferta: www.beckers.pl