Farby

Jako nieliczni w Lublinie posiadamy szeroki wybór farb z mieszalnika dzięki czemu każdy odnajdzie swój wymarzony kolor

Sikkens

Sikkens od lat oferuje szeroki zakres produktów multi zadaniowych, elewacji, posiada parę rodzai farb wewnętrzny oraz bogaty zakres lakierów oraz farb do drewna i metalu.
Marka Sikkens od momentu swojego powstania, przeszło 200 lat temu, ciągle ma jeden i ten sam cel: dostarczać swoim klientom produkty najwyższej jakości, które przekładają się na wysoką wydajności i wspaniałe wyniki.

Sikkens dostarcza wiele kolekcji kolorystycznych a kolory z palet są wyjątkowe i niepodrabialne.
Pełna oferta: www.sikkens.pl

Styline By Bolix

Styline By Bolix to marka tworzy farby hipoalergiczne aby zapewnić bezpieczeństwo i wygodę klienta. Dzięki fascynacji magicznym światem kolorów, ich pięknem i symboliką, umiejętnie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów, dostosowując ofertę do współczesnych trendów i kreując je. Farby Styline skierowane są do osób, które dbają o środowisko, zdrowie, oczekują wysokiej jakości farb w odpowiednim budżecie, a także szerokiej gamy kolorów. W asortymencie znajdą się farby lateksowe, akrylowe jak również emalie ogólnego zastosowania oraz silikonowe i akrylowe farby elewacyjne. Producenci by spełnić wymogi klientów wprowadzili również dwa rodzaje produktów do drewna.

Paleta dostępnych kolorów to ponad trzy tysiące wyjątkowych odcieni.
Pełna oferta: www.styline.eu

Tikkurila

Tikkurila to marka istniejąca na rynku od 1862 roku. Dzisiaj dostępne są oryginalne fińskie produkty jak i farby rozlewane w polskiej Dębicy. Zakres asortymentu zaczyna się na farbach wewnętrznych i elewacyjnych zahacza o szeroki zakres wyrobów do drewna, metalu i i trudnych powierzchni kończąc na nowoczesnych produktach dekoracyjnych takich jak podkłady magnetyczne, farby tablicowe, fluorescencyjne laserunki czy farby i lazury perłowe.

Tikkurila wyróżnia się posiadaniem palet kolorów dostosowanych do każdego rodzaju klienta i produktu.

Pełna oferta: www.tikkurila.pl

Beckers

Beckers to wyjątkowa marka posiadająca szeroką gamę produktów.
U nas znajdą Państwo farby z kolekcji Designer Colletion która przedstawia wysokiej klasy, wodorozcieńczalne farby lateksowe posiadające 25 specjalnych kolorów oraz linia Scotti czyli mattowe i satynowe farby odporne na delikatne ścieranie farby, przyjazne środowisku prosto ze Szwecji.

Gama kolorów Scotti posiada obfitą paletę dzięki czemu wybierając kolor ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Pełna oferta: www.beckers.pl